Reklama świetlna

Firmy cały czas szukają metod na promocję swoich produktów i usług. Coraz częściej sięgają po nowoczesne metody takie jak Facebook, mailing, marketing szeptany, ale zapominają o tym, że istnieje jeszcze kilka tradycyjnych metod, które sprawdzają się bardzo dobrze nawet dzisiaj. Chodzi o kasetony reklamowe.

Jest to forma reklamy, która stale cieszy się dosyć dużą popularnością ze względu na stosunkowo niskie koszty wykonania, prostotę i efekty, jakie daje. Jest to forma wybierana znacznie częściej niż bannery lub tradycyjne napisy.
Do wyboru do koloru!

Kasetony reklamowe są niezwykle widoczne zarówno za dnia jak i w nocy. Dzięki temu potencjalny klient praktycznie zawsze zauważy ozdobiony kasetonem budynek. Panele kasetowe mogą występować w formie zarówno podświetlanej jak i niepodświetlanej. Ta pierwsza daje bardzo dobre efekty ze względu na swoją widowiskowość.
Kasetony reklamowe ze względu na technologie, w jakiej są wykonane można podzielić na:

Kasetony z frontem z pleksi – stosowane do małych formatów w celu uniknięcia zapadania się plastiku.

Kasetony z frontem z dibondu frezowane - stosowane w większych formatach, dzięki tej metodzie można stworzyć elementy przestrzenne umieszczone na reklamie

Reklamy świetlne wyceniamy indywidualnie.